Reklama Zavřít reklamu 
Reklama Zavřít reklamu 
  TV Seriály  |   eNabídka  |   Hory  |   Rozhledny  |   Kavárny  |   Města a obce  |   eFirmy & eFIRMS  |
Dnes má svátek, je , jaký je týden ?
  ecnea | 4waw ||  login  | setup 
Ads | stat | system | rules ||    home   ||    blog   |    Story   |    StartUp   

Aktuální a dnešní rozbory, témata a odkazy

VE VZDUCHU VISÍ VZPOURA OBČANŮ

ABSOLUTNÍ SELHÁNÍ VLÁDY, problém roušek, testů a zavádění vládou
21. února 2021 09:57 ZVRÁCENÁ VLÁDA, absolutní selhání a rozvrat státních opatření si doslova říkají o vzpouru občanů. Olympionik David Svoboda hovoří o vzepření se krokům vlády, krokům, které zní jako opatření v zájmu ochrany zdraví, ale ve skutečnosti tato opatření nahánějí lidi do pasti všech možných nemocí a je jednoznačné, že právě chybná opatření vlády zvyšují počty mrtvých, počty nakažených, počty nemocných a počty postižených. David Svoboda a mnoho dalších, teré dál uvedeme jsou pro nás inspirací jak dál. Vládě stbáka, lháře, trestně stíhaného podvodníka Babiše ABSOLUTNĚ NEVEŘÍME.

PROTO JSME SE ROZHODLI ZVEŘEJNIT PRAVDU O ROUŠKÁCH, OČKOVÁNÍ, PODVODECH A LŽÍCH VLÁDY
• dnes, obecný úvod co všechno je špatně
• zítra, roušky konkrétně, proč to jde BEZ ROUŠEK
• úterý, očkování a porč to jde i bez očkování
• středa, selhání vlády, lži, podvody, proč se to stalo
• čtvrtek, shrnutí a závěr, výzva k vzepření se
ČSÚ uzavřel data úmrtí
Český statistický úřad zveřejnil šokující data POPÍRAJÍ MEDIÁLNÍ LŽI O COVIDU
14. února 2021 08:17 Připravujeme. Data ověřujeme, pokud je vše v pořádku potom platí naprosto skandální data. Lidé do 60 let prakticky vůbec neumřeli navíc proti dlouhodobým průměrům. Dokonce ani lidé ve věku do 65 let nevykazují významné počty úmrtí. Nad 65 let jde vidět první stovky úmrtí navíc, čili nevýznamný počet (takové pohyby jsu běžné v průběhu desítek let) Nad 70 let jde o jednotky tisíc zemřelých navíc, nad 75 let jde o cca 5000 osob (opět nijak významné číslo, pokud si uvědomíme, že právě tato věková skupina a výše prošla před osmi léty masivním očkováním proti chřipce a došlo tak k reálnému odložení jinak přirozených úmrtí - stovky tisíc osob) a nad 80 let jde o cca 7.000 zemřelých navíc, to už an nekomentujeme. Celou dobu, celý rok jsme byli zavádění jak vládou, tak médii, že Covid zabíjí mladé lidi nebo lidi středního věku. Není to pravda. Samozřejmě mohou existovat jednotlivé výjimky. Zdroj: https..czso.cz/csu/czso/obypz_cr

Přátelé, ČSÚ zveřejnil data, podržte se. Do 14 let nula úmrtí nad desetiletý průměr, do 40 nula nad průměr (naopak umřelo méně lidí o cca 100) a POZOR DO 65 LET NULA (tak cca 100 nad průměr) do 75 cca 4000 osob (takže taky nic moc, vzhledem k věku) do 85 let 8.000 lidí (logické) a pozor nad 85 let zbývající mrtví, to už snad ani nekomentujeme. Jinými slovy vláda nás tahala za nos, neumřel nikdo jinak než v přirozeném věku, třebaže s covidem. Navíc počítejte s tím, že se už cca 8 let očkuje roti chřipce a tím se odkládá rok co rok desítky tisíc úmrtí, které příjdou nečekaně a pro maličkost, nachlazení a atp.

ÚMRTÍ PODLE VĚKU ROK 2020: průměr je za posledních 10 let (pesimisticky), podle dlouhodobějšího a přesnějšího průměru bude situace lepší, rozdílu v úmrtí bude méně. Přestože volíme pesimistké porovnání, data ukazují, že vláda lhala, neumřel statisticky významný počet osob ve věku do 75 let na nemoc Covid19.

0-14 let 403 osob průměr je 467 umřelo méně o 64 osob
15-39 let 1.868 osob průměr je 2.001 umřelo méně o 133 osob
40-64 let 18.071 osob průměr je 17.877 umřelo více o 193 osob
65-74 let 30.422 osob průměr je 26.670 umřelo více o 3.772 osob
75-85 let 40.038 osob průměr je 32.066 umřelo více o 7.972 osob
na 85 let 40.475 osob průměr je 33.854 umřelo více o 6.621 osob

Průměr je za posledních deset let, takže jde o mírně zavádějící průměr. Dlouhodobý průměr bude pro celou situaci ještě výhodnější a úmrtí nad průměr je ve skutečnosti ještě méně.

ROUŠKY ŠKODÍ ZDRAVÍ
Připravujeme seriál o škodlivosti dlouhodobého nošení roušek.
9. února 2021 11:47 Nošení roušky jako budocí zdravotní problém ? Ano. Je to tak. Pokud jste citlivější můžete si zadělat od nejslabších ekzémů, přes infekty tváří, zubů a dásní, až po dlouhodobé a vleklé poškození a rakovinu. Rozhodně nedoporučujeme nošení roušek dětem. Tom může doporučit jen naprostý idiot. Zdroj: https..zdroje připravujeme

První extrémně účinný lék na COVID19
Izrael hlásí objevení léku s mimořádně vysokou úspěšností léčby
9. února 2021 9:18 Nový lék se podává vdechováním, inhalací, což je mimořádně dobrá zpráva a ještě lepší je prakticky 100% účinnost. Lék je postaven přímo proti následkům nemoci Covid19, chrání plíce a jeho účinnost je neuvěřitelných více jak 90%. Lék už je spěšně zkoušen na pacientech a vyloženě jde o efekt přivezou Vás umírajícího do nemocnice, tři dny inhalujete a z alší dva dny odcházíte do nemocnice domů. Zdroj: https://novy-lek-na-covid-pacienti-v-izraeli-jej-dvakrat-denne-inhaluji-je-temer-100procentni-18775

ÚSTAVNÍ SOUD BUDE RUŠIT OPATŘENÍ
Rychetský potvrdil médiím, ÚS zruší nařízení vlády, jsou za hranou ústavy.
9. února 2021 7:44 Předseda Ústavního soudu Rychetský potvrdil médiím, Ústavní soud bude rušit nařízení a opatření vlády, jsou za hranou ústavy. Zdroj: https..rychetsky-nektera-vladni-opatreni-jsou-za-hranou-rozhodnuti-nebudeme-odkladat

DALŠÍ CHYBNÉ ROZHODNUTÍ:
Andrej Babiš zakázal očkování praktickým lékařům.
2. února 2021 13:56 Mimořádně negativní zprávu šíří hejtman Jihomoravského kraje. Andrej Babiš v telekonferenci zakázal praktickým lékařům provádět očkování. Příkladem lidé z vesnic mohli být očkování u nich doma nebo u svého doktora, Babiš je žene desítky kilometrů do očkovacích center, kde musí vystát frontu a vystavovat se tak riziku nákazy.
Navazující: Kraje se vzepřely a obnovují očkování prostřednictvím praktických lékařů, info připravujeme..

Mimořádný skandál: Data (rodná čísla) z registrace očkování byla odesílána do USA.
1. února 2021 11:33 Věc připravujeme je stará několik minut. Podle aktuálních zpráv vláda Andreje Babiše odeslala až několik stovek tisíc rodných čísel reklamní agentuře do USA bez vědomí registrovaných k očkování. Zdá se podle posledních zpráv, že celou věc převzal k vyšetřování Úřad pro ochranu osobních údajů.

PODPOŘIT NÁS MŮŽETE SNADNO

Netransparentní účet (Váš dar, náš příjem peněz je účtován jako standardní tržba) je 2800203104/2010 provozovatel, nakladatelství Velká Morava k.s. edice Politikum. Variabilní symbol není povinný, pokud uvedete můžete použít symbol platby 101202303

Aktuální téma, očkování. Úspěch a také smrt

Může být očkování smrtelně nebezpečné ? Ano.

Je pravda, že vakcinace se čím dál víc projevuje jako velký úspěch. Lídrem v očkování je Izrael a hlásí velký propad nakažených mezi očkovanými důchodci. Podrobnosti připravujeme.

Není pravda, že očkování proti Covid19 je prakticky zcela bezpečné. Naopak, prakticky, čili nikoli jen teoreticky, je prokázána souvislost mezi očkováním a úmrtím starších osob. Protože je nutné celou věc vidět objektivně vytvořili jsme co nejpřesnější informace o riziku očkování. Sledujeme celý svět a pravdivě Vás informujeme. Odstoupit si zakládá na zcela, až absolutně pravdivém podání informace. Nejsme proti očkování a poskytneme Vám objektivní informace pro Vaše rozhodnutí. Informace o riziku, ale také o výhodách. Začněme rizikem, které aktuálně zajímá každého nejvíc. Ano, očkování představuje riziko a pokračujme: riziko představuje pro konkrétní skupinu osob. Pokud jste těžce nemocní neb pečujete o těžce nemocného, vždy stojíte před otázkou jak dál a musí Vám poradit lékař. Pro zdravé lidi jsme našli mimořádně povedenou diskuzi k očkování a především reálný pohled na očkování proběhla 31. ledna v pořadu Václava Moravce, odkaz najdete níže a velmi doporučujeme. Jedná se o jednu z prvncích debat, kde už není cíti emoce vědců a jde opravdu o čísla bez stresu a zavádění jak jsme byli svědky celý rok. Blýská se na lepší časy, ale zajistit si je musíme sami, zatím nám škodí vláda.
PRAVDA O BEZPEČNOSTI NEBO NEBEZPEČÍ ÚMRTÍ PO OČKOVÁNÍ
• Očkování JE smrtelné za určitých podmínek
• Není pravda, že očkováni je absolutně bezpečné
• Je pravda, že očkování MŮŽE BÝT BEZPEČNÉ A UŽITEČNÉ
• Očkování proti COVID není doporučeno pro děti.
• DOPORUČUJEME mimořádně KVALITNÍ diskuzi na ČT24 u Moravce.

OTEVÍRÁME ČESKO 2021

Přátelé, právě je 12:54 sobota 30. ledna 2021 a BOHUŽEL jsme na tom zase hůř. USA jsou zcela svobodné a úspěšné. Neomezují svoje občany, ti mohou v rámci unie cestovat bez omezení a v žádném případě ani neuvažují o očkovacích pasech. Česká republika se propadá do totalitních schémat, bohužel v tom jedou i ostatní státy EU a je to poprvé, kdy EU skutečně selhala. Nezajistila svobodný pohyb občanů v Schengenu, nezajistila udržení základních lidských práv. USA opět ukazují ostatním státům záda a my prohráváme. Na dvou frontách. USA si pěstuje zdravé lidi, EU a Česká republika ještě více omezováním základních lidských práv ničí lidské zdraví a obecně odolnost proti virům. Musíte se o sebe postarat sami EU a Česko (ještě více) jako státní útvary naprosto selhaly. Omezením lidských práv se zhoršuje i zdravotní situace.

Nejdůležitější dění obecně, USA neomezují lidská práva

Stali jsme se součástí českého mlýnku na maso, který roztáčí vláda stbáka Babiše. Komunistické praktiky nás doslova řežou a melou na kostičky, naše práva jsou pošlapána a okleštěna, naše zdraví je podlomeno a tak se máme bránit virům. Přečtěte si jak to chodí v Americe (USA) a jak to funguje ve Švédsku. Tam maji lidé naději. U nás je jasné, že úplně zbytečně umřou desítky tisíc lidí bez covidu. Tisíce lidí s Covidem a možná i násobky nebo vyšší řády. Pod vedením Andreje Babiše může umřít i stotisíc lidí bez covidu zbytečně a desítky tisíc lidí s covidem navíc. Ožebračeni lidí probíhá megamasivním tempem a výsledkem je stres, sebevraždy, vyšší nemocnost a větší náchylnost k běžným nemocem jako je třeba nachlazení. To se může u oslabených lidí projevit vážnými komplikacemi. Přišli jsme o základní lidská práva a to nám bere i zdraví, radost a sílu se bránit.

Přečtěte si jak na to jdou v jiných, úspěšných státech.

Ministr Plaga poprvé zmínil absolutní omezení lidských práv

ABSOLUTNÍ SKANDÁL: Ministr Plaga se poprvé vyjádřil přímo v tom smyslu, že lidé mohou přijít o svoje základní lidské právo na vzdělání pokud odmítnou testování nebo očkování. Proč je Česko a EU zase horší než USA ?


Další skandální vyjádření ministra sledujeme, podrobnosti připravujeme.

Další důležité informace

Nejdůležitější odkazy pro dnešní den OTEVÍRÁME ČESKO
• ChcíplPES MAPA
• ChcíplPES Seznam provozoven

Švédský úspěch je náš vzor ? Pro první zlepšení ano.
TÝDEN O ŠVÉDSKÉM ÚSPĚCHU
Neděle • Švédský úspěch
Pondělí • Lži a bludy o Švédsku
Úterý • Kdo Švédsko řídí a jak
Středa • Švédské statistiky scb.se
Čtvrtek • Švédská média a jejich přístup
Pátek • Co píšou o Švédsku v zahraničí
Sobota • Země s podobným přístupem
Neděle • Jak být lepší než Švédsko
Pondělí • Vaše otázky, naše odpovědi

Jaká je skutečná pravda kolem pandemie Covid19 ?
NEDĚLNĚ A POZITIVNĚ O COVID19
• Co je infekční nachlazení ?
• Je Covid 19 chřipka nebo není ?
• Žijeme ve lži nebo je kolem nás pravda ?
• Je Covid 19 opravdu novodobý mor ?
• Je možné Covid 19 léčit nebo ne ?
• Vaše otázky, naše odpovědi

Krize Andrej Babiš, existuje řešení aktuální krize ?
SELHÁNÍ STÁTU, SELHÁNÍ VŠECH
pondělí 1. února • Můžeme věřit médiím a kterým ?
pondělí 8. února • Selhal stát a vláda Andreje Babiše nebo ne ?
pondělí 15. února • Komu věřit a proč ?
pondělí 22. února • Statistiky a tvrdá data ?

Selhání politiků a odborníků ? Jednoznačně ano.
BŘEZEN SHRNUTÍ JEDNOHO NEPOVEDENÉHO ROKU
pondělí 1. března • Podívejme se rok zpátky.
pondělí 8. února • Co všechno se skutenčně stalo a stalo se vůbec něco ?
pondělí 15. února • Selhání vlád, selhání politiků, selhání médií ?
pondělí 22. února • Tak co se to vlastně v roce 2020 stalo ?

Roušky ano nebo ne ?

Nový standard. Co to je ?

Vaše otázky, naše odpovědi.

odstoupit.cz

odstoupit.cz

Flag Counter

i1.cz

ssid:
i1.cz